Uz sporta centra sezonas kausu izcīņas seriāla dambretē kārtējo sanākšanu šoreiz pulcējās 17 mazi un lieli spēlētāji.
Sacensību septiņās kārtās pārliecinošu pārsvaru guva trīs vecmeistari –
madoniete Aina Ivanova, dzelzavietis Jāzeps Juhnevičs un saikavietis Mārtiņš Šulmanis (visiem pa 16 p.). Veiksmīgs šoreiz dzelzavieša Gunta Skudras sniegums – viņam 13 punktu. Par punktu atpalika viņa skolasbiedrs Reinis Kriščinaitis, kā arī kalsnaviete Teika Millere un madoniete Ilze Priedīte. Tikai divi punkti mazāk
jauniešiem – dzelzavietei Dinai Juhnevičai, kā arī madoniešiem Laurim Kaparkalējam un Adriānam Romanovskim. Nākamā kopsacensība notiks 3. decembrī.
Autors: MĀRTIŅŠ ŠULMANIS