Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Turnīru noslēdz ar pozitīvām emocijām

JĀNIS SUDĀRS, volejbola treneris

Autors • 21.11.2017.

Turnīru noslēdz ar pozitīvām emocijām
Burtu lielums

19. un 20. novembrī Rīgā notika Latvijas jaunatnes kausa izcīņas fināls U-13 (2005. g. dz. un jaunākām) meitenēm volejbolā. Šajā turnīrā spēlēja arī Madonas BJSS komanda.

Pirmajā dienā madonietes spēlēja ar Liepājas, Tukuma un Zvejniekciema/Ādažu komandām, kur visās spēlēs rezultāts bija 2 : 2 (spēlē divi četrinieki, un tiek izspēlēti kopā četri seti). Šajās spēlēs tuvu bija uzvara ar 3 : 1, jo trīs seti tika zaudēti, esot jau vadībā ar 24 : 22 (sets risinājās līdz 25 punktiem). Vēl šajā dienā zaudējums pret nākamo čempionu – Rīgas Volejbola skolas (VS) 1. komandu – ar 1 : 3.
Otrajā dienā spēle ar Gulbenes komandu noslēdzās ar rezultātu 2 : 2, ar Rīgas VS II komandu (ieguva 2. vietu) – 1 : 3, bet pēdējā spēlē, parādot labu meistarību, tika pārspēta Daugavpils (izcīnīja 3. vietu) ar rezultātu 3 : 1.
Turnīru Madonas komanda noslēdza ar pozitīvām emocijām un 4. vietu astoņu komandu konkurencē finālspēlēs. Neliels rūgtums par trim gandrīz jau uzvarētajiem, tomēr spēles gaitā zaudētajiem setiem fināla pirmajā dienā.
Komandā spēlēja: Jasmīna Bērziņa, Agnese Romule, Lauma Škutāne, Keita Reiņikova, Marta Rudzīte, Zane Kuldperka, Karīna Ričagova, Linda Šņepste, Tīna Kanča, Gundega Līcīte, Lauma Riekstiņa.
Tagad kausa izcīņas nākamās spēles daļai šo meiteņu būs 9. decembrī Madonā U-14 komandā.

22.11.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px