3. un 4. janvārī Madonas sporta centrā norisināsies Madonas pilsētas atklātais basketbola turnīrs vīriešiem un jauniešiem "Jaungada kauss 2015".
Sacensības organizē Madonas pilsētas dome sadarbībā ar Madonas BJSS. Sacensību galvenais tiesnesis – Māris Gailums, laukuma galvenais tiesnesis – Agnis Beķeris. Sacensību izspēles sistēmu noteiks organizatori un galvenais tiesnesis pēc pieteikušos komandu skaita. Spēļu sākums 3. janvārī pulksten 11, dalībnieku pārreģistrācija no pulksten 9.30.
Komandā piedalās 12 dalībnieku, sacensības notiek pēc FIBA apstiprinātajiem basketbola spēles noteikumiem, ar nolikumā noteiktajām izmaiņām.
Komandām pieteikties līdz 31. decembra pulksten 15 elektroniski: [email protected].
1.-3. vietas ieguvējas komandas saņems kausus un medaļas. Piemiņas balvas tiks turnīra laikā noteiktajiem labākajiem spēlētājiem.