Dzelzavas pamatskolā notika 1.-4. klašu turnīrs 64 lauciņu dambretē. Vērtēšana notika
1.-2. klašu, 3.-4. klašu grupā un kopvērtējumā meitenēm un zēniem atsevišķi.
1.-2. klašu grupā meitenēm uzvarēja Estere Mizuka, otrajā vietā – Amanda Švirkste, trešajā – Elizabete Sieciņa. Zēniem pirmajā vietā – Adrians Jakovičs, otrajā – Deivids Jaškovs, trešajā – Ingars Kantelis.
3.-4. klašu grupā meitenēm labākās – Sanita Rutka, Monika Kantele un Beāte Putniņa. Zēniem labākie – Raivo Gļeba, Aleksis Plotka un Ernests Plotka.
Kopvērtējumā uzvarēja Estere Mizuka, otrā – Sanita Rutka, trešā – Monika Kantele. Zēniem pirmais – Raivo Gļeba, otrajā vietā – Aleksis Plotka, trešajā – Ernests Plotka.
Paldies Dzelzavas pamatskolas skolotāju kolektīvam un direktorei Indrai Zukurei par sagādātajām medaļām, ko pasniedza uzvarētājiem.
06.12.2016.