4. un 5. janvārī Madonas pilsētas sporta centrā notika nu jau ikgadējais starptautiskais jauniešu basketbola turnīrs "Madonas kauss".
Šogad uz turnīru tika aicinātas U-15 (1999. g. dz.) un U-11 (2003. g. dz.) jauniešu komandas. Katrā vecuma grupā piedalījās piecas komandas, kas dienā sacentās divās spēlēs. Kopā turnīra laikā izspēlētas 20 spēles.
U-11 vecuma grupā turnīrā piedalījās komandas "Madona", "Balvi", "Jēkabpils", BJBS "Ķeizarmežs", "Ērgļi/Cesvaine".
Pirmajā dienā Madonas jaunie basketbolisti izcīnīja vairākas uzvaras – pārspēja "Balvus" (48 : 24) un komandu "Ērgļi/Cesvaine" (53 : 28).
Otrajā dienā piekāpāmies BJBS "Ķeizarmežs" (49 : 72) un ļoti dramatiskā cīņā zaudējām Jēkabpils komandai (50 : 52). Vietu sadalījums, turnīram noslēdzoties, bija šāds: 1. vieta – BJBS "Ķeizarmežs", 2. vieta – "Jēkabpils", 3. vieta – Madonas BJSS, 4. vieta – "Ērgļi/Cesvaine", 5. vieta – "Balvi".
Jāuzteic komanda "Ērgļi/Cesvaine", kur šajā turnīrā piedalījās arī jaunāki spēlētāji. Turnīra pēdējā spēlē I. Tetera trenētie puiši spēja uzveikt Balvu komandu (45 : 28).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.01.2014.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto