Olimpiskie čempioni Latvijas 3×3 basketbolisti Zigmārs Raimo, Francis Lācis, Kārlis Lasmanis un Nauris Miezis Parīzes Olimpisko spēļu septiņās spēlēs ir guvuši septiņas uzvaras.
Pagājušajā svētdienā, 4. augustā, Latvijas 3×3 komanda, kurā spēlē arī madonietis Zigmārs Raimo, izcīnīja uzvaru Parīzes olimpisko spēļu grupas turnīra pēdējā – septītajā – spēlē, pamatturnīrā iekrājot ievērības vērtu bilanci.
Latvijas komanda, kas jau bija nodrošinājusi pirmo vietu grupā, ar rezultātu 22 : 16 pārspēja Poliju.
Latvijas 3×3 basketbola izlase uzvarēja visās septiņās aizvadītajās spēlēs un 5. augustā Serbijas un Francijas duelī noskaidroja savus pretiniekus pusfinālā. Otra pusfināliste Nīderlande spēkosies ar Lietuvu vai Poliju.
Mūsu 3×3 basketbola spēlētāji, kuri jau ir nodrošinājuši pirmo vietu grupā un vietu pusfinālā, iepriekšējās cīņās laukumā ar rezultātu 21 : 14 pārspēja Lietuvu, ar 21 : 12 – Nīderlandi, ar 22 : 8 – Ķīnu, ar 21 : 19 – ASV, ar 22 : 20 – Franciju un ar 21 : 14 – Serbiju.
Vērojot spēles TV ekrānos, zinot, cik meistarīgi spēlē arī citas komandas, turpināsim cerēt uz mūsu basketbolistu veiksmi ceļā uz olimpiskajiem panākumiem.
06.08.2024.