16. maijā Siguldas svētku laukumā notika Latvijas čempionāts orientēšanās, kur pulcējās ap 400 orientieristu.
Labus panākumus sprintā guva OK „Arona" orientieristi. Sacensībās sudraba medaļu ieguva Jānis Baunis V20 grupā, Juris Dzenītis V35 grupā un Andris Rudzītis V60 grupā.