Tiesības pārstāvēt valsti Eiropas Jaunatnes olimpiskajā festivālā (EJOF), kas no 13. līdz 17. februārim norisināsies Kandili/Erzerumā (Turcija), izcīnījuši arī trīs Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi.
Divu dienu atlases sacensībās distanču slēpotāju komandā iekļuva madonietis Raimo Vīgants, bet biatlonā – Ieva Pūce un Ilvars Bisenieks. Lai sagatavotos EJOF, mūsu labākie sportisti kopā ar Latvijas komandu patlaban ir devušies uz treniņnometni Austrijā.
31.01.2017.