Saules kalna triatlons īsteniem slēpotājiem – "Uzskrien + uzslēpo klasikā + uzslēpo slidsolī !". Viens vai divi prologi atkarībā no vecuma grupas un iedzīšanas sacensības noslēgumā.
Slēpošanas triatlons – tā tika nodēvētas interesantās sacensības slēpotājiem, ko oktobra beidzamajā svētdienā rīkoja Cēsu olimpiskajā centrā Priekuļos biedrības "Rollertour" aktīvisti. Saules kalnā vajadzēja gan uzskriet, gan uzslēpot.
Piedalījās arī Madonas BJSS jaunie slēpotāji un biatlonisti. S16 grupā 1. vietu izcīnīja Līva Šahno, 2. vietā – Katrīna Bērziņa. V12 grupā 3. vietā ierindojās Ginters Bērziņš. Labākie saņēma balvas no "Fischer Sport".
Rezultāti – vietnē www.infoski.lv.
12.11.2019.