Ar sacensībām krosā sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" 16. jūnijā noslēdzās Madonas BJSS slēpotāju un biatlonistu dienas treniņnometne.
Mazākie vēl veica tāllēkšanu no vietas, izpildīja spēka vingrinājumus, bet vecākajiem bija sava treniņprogramma.
Ap 70 bērnu un jauniešu, kas piedalījās dienas treniņnometnē sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils", guva rūdījumu un apliecināja savus spēkus, trenējoties Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas slēpošanas un biatlona nodaļas treneru vadībā.
Madonas BJSS dienas treniņnometnes vadītāja Aira Bērziņa pastāstīja: – Treniņnometnei bija ļoti liela atsaucība, piedalījās interesenti, sākot no 6 līdz 18 gadiem. Ļoti daudz bija atsaukušies bērnu, kas nākamgad uzsāks mācības 1. klasē. Ceram viņus ieinteresēt nodarboties ar sportu, ievirzīt nākt trenēties slēpošanā un biatlonā. Nometnes laikā, no 12. līdz 16. jūnijam, bērniem bija nodarbības gan telpās, gan rollertrasē, bija arī jāskrien krosiņš. Laikapstākļi nelutināja, jo pirmajās divās dienās lietus izjauca plānus, tomēr visi bija smaidīgi un priecīgi.
Arī uzrunātie bērni atzina, ka nometnē paticis, jo mājās brīvdienās neesot, ko darīt, visiem kopā tomēr jautrāk.
20.06.2017.