Gulbenē aizvadīts tradicionālais trenera Borisa Jamkovija piemiņai veltītais jaunatnes futbola turnīrs.
Šajā gadā piedalījās 11 komandas divās vecuma grupās ar 116 futbolistiem. Pateicoties biedrības "Sateka" mazo projektu konkursā "Dzīvojam zaļi!" gūtajam atbalstam, komandas un futbolisti turnīra noslēgumā saņēma bagātīgu kausu, medaļu un balvu klāstu.
Pirmie sacensības sāka mazākie, U-8 grupas, zēni. Uzvarēja Rēzeknes BJSS/"Tolmet" komanda, tālākajās vietās atstājot Gulbenes un Balvu jaunos futbolistus.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 31.07.2013.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS
AUTORA foto