Madonas sporta centrā 1. jūlijā noslēdzas treniņnometne, kurā trenējās Ķekavas novada sporta skolas mākslas vingrošanas audzēknes un sportistes no Daugavpils.
Mākslas vingrošanā ik dienu notika divi treniņi. Trīs audzēknes tika gatavotas Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādei. Nometnes dalībnieki dzīvoja Madonas Valsts ģimnāzijas internātā, par viņu ēdināšanu gādāja kafejnīca "Sports".
– Divus gadus nometne notika Limbažos, bet šoreiz izvēlējāmies atbraukt uz Madonu, iepazīt šo pilsētu. Madonā mums patīk, apstākļi, ko piedāvā Madonas sporta centrs, ir piemēroti, lai nodarbotos ar sportu. Esam paņēmuši līdzi savus paklājus, bumbas, lentes, citus vingrošanā izmantotos atribūtus. Žēl, ka Madonā mākslas vingrošana ir maz pazīstama, jo te būtu labs materiāls, ar ko strādāt, – novērtēja Ķekavas novada sporta skolas direktore Vita Mikitanova.