Madonā, Priežu kalna basketbola laukumos, 13. jūlijā notika turnīra „Topbumba 2013" strītbola jeb ielu basketbola 2. posma sacensības.
Uz 2. posma sacensībām pulcējās 23 komandas, turnīrs notika piecās vecuma grupās.
Jaunākajā – U-2 vecuma grupā (2002. g. dz. un jaunāki) – otrajā posmā uzvaru izcīnīja komanda „Barkava-Madona" (E. Skuja, D. Točs, A. Šilinskis). U-14 (2000.-2001. g. dz.) vecuma grupā labākā bija komanda „Koks" (J. D. Zvaigzne, S. Burkevičs, I. Misiņš). U-16 (1998.-1999. g. dz.) grupā 1. vietā ierindojās komanda „Eklērīši" (R. Čakstiņš, M. Kalniņš, D. Sakne, N. Nīgalis), U-19 (1995.-1997.g. dz.) grupā uzvara tika komandai „Censoņi" (K. Lancmanis, T. Skujiņš, E. Krēsliņš, J. Burkevičš), V (1994. g. dz. un vecāki) grupā stiprākā komanda bija „BK Ķekari" (A. Škute, A. Portnovs, I. Ikstens).
Šajā posmā jaunāko grupu spēlētāji tika iesaistīti dažādās atrakcijās un konkursos, un uzvarētāji tika pie vērtīgām balvām. Par precīzāko 3 punktu metienu izpildītāju kļuva Rihards Ieviņš, bet soda metienu konkursā uzvarēja Kristiāns Zvanbergs.
Īpašs paldies Madonas novada pašvaldības īpašumu uzturēšanas nodaļas darbiniekiem par basketbola laukumu un grozu konstrukciju sakārtošanu. Paldies visiem atbalstītājiem, spēlētājiem un organizatoriem par gūtajām pozitīvajām emocijām un sportisko garu. Uz tikšanos 3. posma sacensībās Madonā, Priežu kalna laukumos, 27. jūlijā pulksten 11.
Autors: AGNIS BEĶERIS, basketbola treneris