4. un 5. februārī Kuldīgas sporta manēžā Latvijas čempionāta medaļas sadalīja ap 600 vieglatlētu no visas Latvijas junioru un jauniešu vecumā (U20 un U18 grupas). Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkņi izcīnīja deviņas medaļas – trīs zelta un sešas sudraba.
U20 grupā par Latvijas čempioniem kļuva Reno Artūrs Apinis tāllēkšanā – 7,13 m, Krišjānis Beļaunieks 60 m barjerskrējienā – 8,28 sek. Uzvaru izcīnīja arī mūsu 4 × 200 m stafetes
(1.34,47) – Salvis Krusietis, Reno Artūrs Apinis, Emīls Stiprais un Krišjānis Beļaunieks. Sudraba medaļas izcīnīja Reno: 60 m barjerskrējienā (8,38 sek.) un trīssoļlēkšanā (13,66 m), Krišjānis: kārtslēkšanā (4,10 m) un augstlēkšanā (1,97 m), kā arī Emīls: 3000 m – 9.06,03 un 2000 m kavēkļos – 6.12,98. Vēl Salvim – 9. vieta 800 m un 11. vieta 300 m, Zanei Kļaviņai – 5. vieta 800 m un 6. vieta 1500 m skrējienā. U18 grupā labākie rezultāti padevās Dairim Mežvinskim – 5. vieta 5 kg lodes grūšanā, Laurai Dūmai – 5. vieta augstlēkšanā, 7. vieta 60 m barjerskrējienā un 8. vieta 3 kg lodes grūšanā, kā arī Jānim Šķēlem – 10. vieta 60 m barjerskrējienā.
Liels paldies audzēkņiem par pozitīvajām emocijām sacensībās un lieliskajai treneru komandai. Reno Artūrs Apinis un Krišjānis Beļaunieks pēc veiksmīgajiem startiem Latvijas čempionātos izcīnīja tiesības pārstāvēt Latvijas U20 izlasi starptautiskajās komandu sacensībās, kas notiks 25. februārī Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Reno piedalīsies tāllēkšanas sacensībās, bet Krišjānis – pieccīņā.
15.02.2017.