8. jūnijā Madonas pilsētas svētku programmas ietvaros svinīgi, pārgriežot lenti, tika atklāta rekonstruētā Madonas kartinga trase, kā arī „Pro-Kart" otrā posma sacensības kartingā.
Svinīgajā atklāšanas ceremonijā Madonas novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters kartinga trases atjaunošanu novērtēja par vēsturisku mirkli. – Mums patīk un jums patīk, ka Latvijas kartē ir parādījies šāds objekts. Sacensību dalībnieku skaits liecina par to, ka esam izdarījuši pareizu izvēli, ka, pateicoties Madonas kartinga entuziastiem – Vairim Gravam un viņa komandai -, esam kopīgi izveidojuši šo trasi.
Viņš dalījās cerībā, ka „vasarā te rūks un dūks gan sacensībās, gan treniņos". Savukārt Madonas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Agris Lungevičs, kas arī ir tehnisko sporta veidu piekritējs, uzsvēra:
– Iepriekšējos gadus pilsētas svētkos vienmēr bijis arī kāds tehnisko sporta veidu notikums. Iepriekš tas bija „Rallijs Madona" (šogad tas nenotiek), bet ir cits priecīgs notikums – rekonstruētās kartinga trases atklāšana.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.06.2013.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto