Vīriešu volejbola komanda „Madona" sekmīgi turpina spēles Latvijas čempionāta Nacionālās līgas 2. divīzijā.
Aizvadītas septiņas spēles, tajās Madonas komanda izcīnījusi piecas uzvaras, piedzīvojusi divus zaudējumus. Kārtējo čempionāta spēli mūsu komanda aizvadīja svētdien Vecumniekos pret spēcīgo VK „Vecumnieki" komandu, kas pagājušās sezonas regulārajā čempionātā izcīnīja 2. vietu. Šīs spēles uzvarētāja noskaidrošanai bija vajadzīgi pieci seti. Pirmajā ar rezultātu 25 : 23 uzvarēja mūsu komanda. Otrajā un trešajā setā nedaudz labāki bija mājinieki Vecumnieku komandas spēlētāji, kas pārliecinošāk un veiksmīgāk spēlēja setu galotnēs. Ceturtā seta sākumā turpinājās līdzīga spēkošanās, līdz seta vidū spēles iniciatīvu ar veiksmīgu gremdservju sēriju uzņēmās Gatis Līcītis. Spēles turpinājumā uzbrukumā rezultatīvi spēlēja Nauris Pulkstenis un Kaspars Greļs, bloku labi „cementēja" Edmunds Malta. Šajā setā Madonas komanda uzvarēja ar rezultātu 25 : 20 un piektajā setā vairs neatstāja cerības uz uzvaru Vecumnieku komandai.
Ar spēlētāju prasmi un cīņassparu izbraukuma spēlē tika izcīnīta svarīga uzvara un divi punkti. Patlaban Madonas komanda ar izcīnītajiem 14 punktiem septiņās spēlēs vienpadsmit komandu konkurencē turnīra tabulā ieņem 4. vietu. Pirmajā vietā ar 19 punktiem astoņās spēlēs ir VK „Ozolnieki", otrajā ar 16 punktiem septiņās spēlēs – VK „Valka", trešajā ar 15 punktiem astoņās spēlēs – VK „Vecumnieki".
Viena no svarīgākajām čempionāta pirmā apļa spēlēm – ar pagājušās sezonas pretinieci play-off pusfinālā VK „Valka" komandu notiks 29. novembrī Madonas sporta centrā, sākums pulksten 15. Aicinām mūsu līdzjutējus!