Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Svētdien noskaidros novada čempionus florbolā

EGILS KAZAKEVIČS

Autors • 10.05.2016.

Svētdien noskaidros novada čempionus florbolā
Burtu lielums

Lielo florbola čempionātu sezona gan Latvijā, gan lielākoties arī starptautiski ir noslēgusies, taču pilnībā bez florbola, kaut maija sākums un vidus vairāk pieder hokeja kaislībām, neesam palikuši, jo šosvētdien, 15. maijā, gaidāmas izšķirošās cīņas Madonas novada čempionātā florbolā, kurā spēcīgāko komandu četrinieks centīsies tikt pie godalgām.

Madonas novada pašvaldības sadarbībā ar FK „Madona" rīkotās sacensības startēja 8. aprīlī. Kopumā čempionātā piedalījās 8 komandas: „Tīra muskulatūra", „Innebandy", „Brendoni", „Andrušku buļļi", „KUMACE", „Kalsnava", „Kusa" un „Cesvaine", kuras, izspēlējot katra ar katru vienu riņķi, noskaidroja labāko četrinieku, kas sacensības turpinās jau finālā. Atšķirībā no citiem gadiem, šoreiz čempionāta norise notika gan Madonas sporta centrā, gan Kalsnavas pamatskolas sporta zālē.
Tiesības cīnīties finālā izcīnīja 2014. gada čempioni un 2015. gada vicečempioni „Brendoni", kas apļa turnīru aizvadīja bez zaudētiem punktiem (20 punktu). Ļoti labu sniegumu apļa turnīrā demonstrēja arī „Kalsnava" (17 punktu), kas priekšsacīkstēs piekāpās vien „Brendoniem". Šo komandu dalība finālā lielas šaubas neradīja, bet trešais un ceturtais dalībnieks noskaidrojās sīvā cīņā. Kā trešie finālā iekļuva „Innebandy" (13 punktu), bet ceturtie – pērnā gada čempioni „Andrušku buļļi" (12 punktu), kuru spēle ar „Brendoniem" priekšsacīkstēs atgādināja cīņu par zelta medaļu. No pārējām komandām vistuvāk iekļūšanai četriniekā bija „KUMACE" (10 punktu), kas vairākās spēlēs pretiniekiem piekāpās tikai ar viena vai divu vārtu starpību. Salīdzinoši neveiksmīgi turnīru aizvadīja pērn bronzas medaļas izcīnījusī komanda „Kusa" (7 punkti), kam pēdējā spēļu dienā nepalīdzēja pat viena no vadošajiem Elvi līgas komandas „Lekrings" spēlētājiem Emīla Dzalba piesaiste. Pastarīšu – „Cesvaines" un „Tīras muskulatūras" – duelī labākie bija cesvainieši, kam šī bija vienīgā uzvara čempionātā, bet „Tīra muskulatūra" palika bez punktiem.
Rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ar 31 punktu pirmās vietas ieņem Edgars Gailums („Brendoni"; 19 vārtu un 12 piespēļu) un Elvijs Jankovskis („Andrušku buļļi"; 12 + 19). No viņiem daudz neatpaliek Toms Rīslings („Andrušku buļļi"; 19 + 8), Renārs Vārsbergs („Brendoni"; 13 + 13), Agnis Kaļva („Kalsnava"; 11 + 15), Sandijs Kalniņš („Innebandy"; 20 + 5) un Armands Kecko („Kusa"; 10 + 14).
Vārtsargu konkurencē labākā statistika ir Jānim Adijānam („Brendoni") – 87,34% atvairītu metienu, šo rindu autoram („Brendoni") – 84,62%, Dāvim Kokarēvičam („Innebandy") – 80,43%, Valdim Ezeriņam („Kalsnava") – 80,23%.
Izšķirošās cīņas par medaļām sāksies svētdien pulksten 10 Madonas sporta centrā. Pirmo spēli aizvadīs „Kalsnava" pret „Innebandy". Otrajā mačā tiksies „Brendoni" un „Andrušku buļļi". Abu pāru zaudētāji vēlāk cīnīsies par trešo vietu, bet čempionātu noslēgs spēle par zeltu, kas plānota pulksten 15.
Ikviens sporta draugs tiek laipni aicināts svētdien uz Madonas sporta centru, kur savā starpā sacentīsies gan jaunie novada florbolisti, gan veterānu vecumā esošie, gan mūsu platuma grādos jau visai labi zināmie leģionāri.

KASPARA ADIJĀNA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px