Lai gan šosezon Latvijas labākajai sieviešu basketbola komandai "TTT Rīga" neizdevās tik spožs starts Eirolīgā kā pērn, tomēr apsveicam bijušo Madonas BJSS audzēkni, ilggadējo RSU un BK "Madona"/BJSS komandu spēlētāju Ivaru Ikstenu ("TTT Rīga" fiziskās sagatavotības treneris) ar uzvaru Douglas Baltijas Basketbola līgā.
Tieši Ivara vārdadienā – svētdien, 1. martā – Douglas Baltijas Basketbola līgas finālturnīra izšķirošajā finālspēlē "TTT Rīga" otro gadu pēc kārtas pārspēja Kauņas "Aistes-LSMU" ar rezultātu 107 : 67 (17 : 21; 44 : 42; 74 : 51), bet spēlē par 3. vietu SBK "Liepāja"/LSSS pieveica Viļņas "Kibirkštis-MRU" – 71 : 61 (9 : 17; 27 : 34; 43 :43).
Deviņas Latvijas komandas līdz aprīļa sākumam aizvadīs apļa turnīru, noskaidrojot valsts čempionāta izslēgšanas turnīra dalībnieces. Divas labākās komandas kvalificēsies finālturnīram, bet četras nākamās sacentīsies ceturtdaļfināla sērijās (3.-6., 4.-5.).
BK "Madona" vārdā Ivaram vēlu uzvaras un veiksmīgi turpināt darbu basketbolā!
Jācer, ka arī aprīlī par Latvijas sieviešu basketbola līgas čempioni kļūs viņa trenētā komanda.
04.03.2020.