3. septembrī Rīgā Pasaules kausa futbolā kvalifikācijas spēlē starp Latvijas un Šveices izlasēm Madonas BJSS futbola nodaļas audzēkne Samanta Laškova izveda laukumā spēlētāju, šo godu izpelnoties ar savu teicamo sniegumu gan treniņos, gan spēlēs.
Starp 22 pavadoņiem no dažādiem Latvijas reģioniem pirms spēles „Skonto" stadionā bija jāizmēģina spēlētāju izvešanas kārtība. Katram bērnam uz vaiga tika uzkrāsots Latvijas karogs un pēc ģenerālmēģinājuma bija iespēja ielūkoties stadiona aizkulisēs un sagaidīt abu izlašu spēlētājus. Mūsu Samantai, kas bija tērpusies Latvijas karoga krāsās, izlozes kārtībā bija lemts kļūt par pavadoni Šveices futbola izlases spēlētājam. Ap 7 tūkstoši skatītāju auditorijas priekšā Samanta droši veica savu uzdevumu. Pēc tam bija iespēja sēdvietās, kas atradās ļoti tuvu laukumam, vērot izlašu spēli un atbalstīt savu komandu. Pēc šī piedzīvojuma Samanta atzina: – Futbols man sniedz tik daudz iespēju un pozitīvu emociju!
26.09.2017.