Latvijas Ziemeļaustrumu telpu futbola komandu pārstāvju sanāksmēs apstiprināti sacensību nolikumi un komandu skaits visām sacensībām.
Šajā sezonā kopumā piedalīsies 74 komandas no 15 novadiem, būs jānospēlē gandrīz 400 spēļu. Jaunatnes čempionātā piedalīsies: Balvu SC ar 13 komandām, FB "Gulbene"/BJSS/GFA (13), Madonas BJSS/Varakļāni (9), Ludzas NSS (5), Lubāna/FB (4), Viļānu SS (4), Rēzeknes TFK (3), Alūksnes BJSS (2), "Viļaka" (2), "Cesvaine" (2), Preiļu BJSS (2). Veterānu telpu futbola čempionātā spēlēs: Alūksnes, Balvu "Īves", Viļakas, Ludzas "Meistars", Rēzeknes, Līvānu, Jēkabpils, Madonas, Gulbenes komandas. Veterāniem plānoti seši sabraukumi, kur katrai komandai būs 2-3 spēles. Savukārt vīru čempionātā spēlēs: Gulbenes "Zellis" (2 komandas), Balvu SC, "Lubāna", Ludzas SK "Latgols" un "Preiļi". Arī šim turnīram būs sabraukumi, kuros katrai komandai – pa divām spēlēm. Visi čempionāti sāksies novembra nogalē un noslēgsies marta beigās-aprīļa sākumā.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS