No 16. līdz 18. decembrim Rīgā, Ķeizarmeža sporta kompleksā, Madonas BJSS jaunie U-11 (2006./2007. g. dz.) basketbolisti aizvadīja 2. posma sacensības Baltijas bērnu basketbola līgā (BBBL).
1. posma sacensībās piedalījāmies no 14. līdz 16. oktobrim Tartu, Igaunijā.
Pie uzvaras vēl neesam tikuši, bet komandas sniegums uzlabojas un vieš cerības, ka šajā augstajā līmenī kāda uzvara tomēr tiks iegūta. Īpaši, ja 3. posma sacensības jāorganizē un jāuzņem mums – tepat Madonā.
Šajā posmā ar 17 : 48 mūsu komanda zaudēja spēlē pret somu komandu "Honka" no Helsinkiem, ar 15 : 55 noslēdzās spēle pret somu "Torpan Pojat ToPo" no Helsinkiem, ar 16 : 28 – pret Igaunijas "T. Sokku Korvpallikool" komandu no Tallinas. Ar rezultātu 27 : 36 zaudējām Krievijas "Neva Stars" komandai no Sanktpēterburgas un ar 19 : 38 –
spēlē pret Latvijas grandu – BS "Rīdzene 2006" no Rīgas.
Komandā spēlēja: Markuss Peilāns, Mario Strods, Deniss Aņikins, Pēteris Supe, Diks Jānis Bortņikovs, Markuss Ļebedevs, Sanijs Dagnis Lietavietis, Rihards Udrass, Rainers Šķeglovs, Toms Gulbis, Kristers Greidiņš un Jēkabs Liepiņš.
Pie mums 10.-12. martā ieradīsies septiņas komandas – "MUKI" no Somijas (Helsinki), BS "Rīdzene" no Rīgas un komandas, pret kurām mums Madonas posmā būs jāspēlē –
"Leningradskije Drakoni", Maskavas "Dinamo", "Vilnius 2006" no Lietuvas, "ASKA" Lietuvas komanda no Šauļiem un Saldus basketbolisti.
Ceru uz cītīgu treniņu apmeklējumu, ieguldītu smagu darbu treniņos un uz pozitīvu atmosfēru, kā arī mērķtiecīgu un rezultatīvu darbu BBBL 3. posma sarīkošanā Madonas pilsētas sporta centrā.
Vēl joprojām aicinu ātrus, gudrus un arī garus puišus (2006.-2009. g. dz.) zēnu komandās sākt trenēties basketbolā.
21.12.2016.