Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Spēlē turnīrā “Bērzaunes ripa”

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 12.01.2016.

Spēlē turnīrā “Bērzaunes ripa”
Burtu lielums

9. janvārī, kad norisinājās turnīra „Bērzaunes ripa" pirmais posms, kas ir arī ceļojošā kausa izcīņas pirmais posms, sals nevienu spēlētgribošu hokeja entuziastu neatturēja doties uz dīķa ledus izveidotā hokeja laukuma. Bija ieradušās komandas ne tikai no Bērzaunes, arī no Madonas un Ērgļiem.

Tā nu tas ir, ka dabiskais ledus var rasties tikai aukstumā, un par laikapstākļiem ziemas sporta cienītāji saka – labāk lai ir kārtīga ziema ar sniegu, salu un ledu, kad var spēlēt hokeju. Pagājušajā ziemā ceļojošais kauss Bērzaunē tā arī palika neizcīnīts, jo laikapstākļu dēļ hokeja spēlēšanai nebija ledus.
Bērnu un jauniešu centra "Rīts" aktīvisti, zinot, cik hokejam ir daudz piekritēju, pateicas visiem 62 izturīgajiem hokejistiem un viņu atbalstītājiem, kuri savu entuziasmu pagājušās sestdienas turnīrā saglabāja līdz pat pēdējai spēles minūtei. – Mazos apbalvojām ap četriem, bet vecākajā grupā fināla spēles ritēja līdz pat vēlam vakaram. Spēlēs par 1. un 2. vai 3. un 4. vietu visu izšķīra tikai bullīši. Puiši cīnījās, apbalvojām vēlā vakarā. Lai varētu sasildīties, bija iekurts ugunskurs. Pēc pirmā posma labākās komandas apbalvojām ar kausiem, medaļām, diplomiem. Taču, tā kā šis bija arī ceļojošā kausa izcīņas pirmais posms, tikai pēc visiem trim posmiem noskaidrosies, kuras komandas katrā grupā saņems ceļojošo kausu, – pastāstīja bērnu un jauniešu apvienības prezidente Agrita Aizstrauta.
Viņa piebilda: – Par turnīra "Bērzaunes ripa" norisi gādāja atbalstītāji – bērnu un jauniešu apvienība "Rīts", Bērzaunes pagasta pārvalde, Madonas novada pašvaldība, krodziņš "Šlāgeris". Īpaši sirsnīgs paldies SIA „Damaksnis" un SIA „Sense of team" par bortiem laukumam, kas ļoti atviegloja spēlēšanu, arī SIA "TD Sveķi", kas parūpējās par siltajiem gardumiem dienas garumā un speciālbalvu hokejistiem.
Kā jau ziņots, turnīra spēles notika trijās vecuma grupās. Grupā līdz 12 gadiem uzvarēja komanda "Madonas viesuļi" (Samanta Pudule, Kristers Greidiņš, Markuss Stabulnieks, Ivo Volčoks, Oskars Zommers). 2. vieta – komandai „Bura", 3. vieta – komandai „Mazie hakeri".
Grupā no 13 līdz 17 gadiem 1. vietu izcīnīja komanda „Tēva smēķi" (Raivo Aizstrauts, Armands Ozdoba, Endijs Vestfāls, Dāvis Kokorēvičs, Arvis Kalniņš, Aivis Klints), 2. vieta –
komandai „Ērgļi", bet 3. vieta – komandai „SMS kredīts".
Grupā no 18 gadiem uzvarēja komanda „Ozolu iela" (Ivars Šolins, Oskars Šolins, Didzis Melderis, Reinis Mežkazs), 2. vietā – HK „Šlāgeris", 3. vieta – komandai „Ozoli".
"Bērzaunes ripas" otrais posms paredzēts 23. janvārī.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px