Sestdien, 18. februārī, notika Madonas novada čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā, kas vienlaikus bija arī Latvijas kausa izcīņas 2. posms.
Pirmo vietu komandu konkurencē izcīnīja "Gulbenes K.S.P", 2. vietā – "Madonas SCK", bet 3. vietā – Rēzeknes sporta pārvalde.
Ieviņa Liģere no "Madonas SCK" kļuva par uzvarētāju absolūtajā vērtējumā sieviešu konkurencē, 2. vietā – Svetlana Svjatnaja ("Atletika", Rīga), 3. vietā – Guna Teilāne (Rēzeknes sporta pārvalde).
Open grupā absolūti spēcīgākais bija Didzis Bērziņš (Kokneses sporta centrs), 2. vietā – Mārtiņš Zviedrāns (Pļaviņas), 3. vietā – Andrejs Mortulevs (Rēzeknes sporta pārvalde).
Jauniešu grupā absolūtajā vērtējumā 1. vietu izcīnīja Dmitrijs Marušins (Rēzeknes sporta pārvalde), 2. vietā – Matīss Turlajs ("Madonas SCK"), 3. vietā – Ņikita Krilovs (Rēzeknes sporta pārvalde).
Savukārt absolūti labākais junioru grupā bija Uldis Ronalds Ķiploks ("Gulbenes K.S.P"), 2. vietā – Intars Sauskājs (Līvāni), 3. vietā – Aleksandrs Kenigsvalds (Talsu spēka atlēti).
Veterānu grupā par absolūti spēcīgāko kļuva Vladimirs Ponomarjovs (Bauska), vicečempions – Aleksandrs Cvetkovs (Pļaviņas).
Sacensību direktors Mārtiņš Lielups norāda, ka šogad uz Madonas novada čempionātu klasiskajā spēka trīscīņā bija ieradusies arī jauna komanda no Talsiem. Kopumā sacensībās cīņas bija sīvas, līdz ar to atlēti var lepoties ar augstvērtīgiem rezultātiem. Savukārt, pateicoties sponsoriem, visi sportisti saņēma balvas.
Sacensības organizēja sporta klubs "Madona SCK" sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga federāciju un Madonas novada pašvaldību.
22.02.2017.