Pēc Ziemassvētkiem sniegs mazliet uzsniga Latvijas rietumdaļā, taču mūspusē no tā – nekā. Tāpēc sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils", izmantojot uznākušo salu, naktī uz 29. decembri uzsākta mākslīgā sniega ražošana.
Kā pastāstīja sporta un atpūtas bāzes "Smeceres sils" vadītājs Gunārs Ikaunieks, darbojas visi četri sniega lielgabali: – Ziema iesākusies bez sniega, un pa šo auksto nedēļu ir jācenšas sapūst mākslīgo sniegu. Sals jau ir klāt, un mākslīgā sniega ražošanai nepieciešami mīnus grādi. Ja viss labi darbosies, jaunajā gadā silā jau varēs slēpot.
Pirmās sacensības – Latvijas čempionāts biatlonā – paredzētas 2. un 3. janvārī.
Ja nav dabiskā baltuma, pieturoties salam, "Smeceres silā" saražos mākslīgo sniegu.