30. un 31. martā sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" ziemīgos laikapstākļos sezonu noslēdza Latvijas biatlona čempionāta dalībnieki. Vienlaikus tās bija šīs aktīvās ziemas sezonas noslēdzošās sacensības biatlonā.
30. martā dalībnieki spēkiem mērojās sprinta distancē, bet 31. martā veica distanci ar masu startu. Sacensībās piedalījās arī Lietuvas biatlonisti.
Abās sacensību dienās par Latvijas čempioniem kļuva Phjončhanas Ziemas olimpisko spēļu dalībniece Baiba Bendika un viņas treneris Ilmārs Bricis. Junioru grupā ātrākie bija Krista Razgale un Edgars Mise, masu startā – Jūlija Matvijenko.
No mūsu slēpotājiem A grupā jaunietēm abās sacensību dienās uzvarēja un par Latvijas čempioni kļuva Ieva Pūce, 2. vietu sprintā, 3. vietu masu startā ieņēma Ilvars Bisenieks. B grupā masu startā 4. vietā Anrijs Pušņakovs. Kima Krūmiņa masu startā ierindojās 2. vietā.
Sprintā C grupā Līvai Šahno – 3. vieta, bet masu startā viņa kļuva par Latvijas čempioni. No zēniem sprinta distancē Bruno Bīrītim – 4. vieta, bet masu startā labākais no madoniešiem bija Raivis Voselis – 5. vieta. M50 grupā abās sacensību dienās startēja Aldis Šuriņš un finišēja 2. vietā.
Masu startā M40 grupā ātrākais bija Andis Pušņakovs ("Active AP"), M60 grupā 2. vietā – Feoktists Pušņakovs.
Ar rezultātiem var iepazīties vietnē www.smeceressils.lv.
10.04.2018.