LAZDONAS pagasta teritorijā izvietotajā sporta un atpūtas bāzē „Smeceres sils" jau no
2. novembra var slēpot, jo negaidīti agri atnākusi ziema – uzkritusi pietiekami bieza sniega kārta.
Sporta un atpūtas bāzes „Smeceres sils" vadītājs Gunārs Ikaunieks atzīst, ka tik agri – jau novembra sākumā – slēpošanas sezona pie mums nav sākusies: – Pirmie slēpotāji silā jau slēpes ir iemēģinājuši, tikko bagātīgi uzsniga. Sniegu „Smeceres sila" distanču slēpošanas trasē nedaudz pieblietējām, lai ir iespēja doties slēpot, lai baudītu pirmo sniegu un ziemas priekus. Pirms brīvdienām sagatavosim slēpošanas distances, lai varētu slēpot ne tikai pa apgaismoto trasi, bet arī pa mežu. Cerams, ka, pastāvot zemākai gaisa temperatūrai, ziemas galvaspilsētā – Madonā – sniegs būs samērā noturīgs. Arī sinoptiķu prognozēs solīts, ka novembrī pastāvēs mīnus grādi, tātad arī būs slēpotājiem dabiskais sniegs.
„Smeceres silā" darbojas web kamera, un par apstākļiem trasēs var pārliecināties, ieskatoties vietnē www.smeceressils.lv.