Šovasar Madonas sporta skolas slēpotājiem un biatlonistiem ir iespēja uzlabot savu sportisko sagatavotību ne tikai dienas treniņnometnēs sporta un atpūtas bāzē „Smeceres sils", bet arī trenēties Otepē Igaunijā.
Uz divu nedēļu treniņnometni Otepē pēc Latvijas čempionāta rollerslēpošanā, kas notika slēpošanas un biatlona bāzes trasēs Priekuļos, devās 30 Madonas sporta skolas audzēkņi un treneri – Dainis Vuškāns, Jānis Švika, Mārtiņš Indriksons un Oļegs Maļuhins.