5.-7. martā Madonā bija paredzētas Skandināvijas kausa posma sacensības distanču slēpošanā, bet sakarā ar koronavīrusa pandēmiju šīs sacensības sportistu epidemioloģiskās drošības dēļ ir atceltas.
Kā informēja sporta un atpūtas bāzes "Smeceres sils" vadītājs Gunārs Ikaunieks, 5. martā bija paredzētas sacensības sprintā, 6. martā – brīvā stila slēpošanas sacensības, bet 7. martā – masu starta distance klasiskajā solī.
– Žēl, jo šogad ir īsta ziema un visi apstākļi, lai slēpotu, bet diemžēl organizētāji nolēma, ka šis posms ir atcelts, kā arī netiks pārcelts ne uz vienu citu vietu.
16.02.2021.