30. septembra sestdiena pļavu golfa laukumā (PGL) “Kalnozoli” bija rosības, sirsnības, prieka un pārsteigumu piepildīta.
Dienu sākām ar "ARA Kalnozols" ceļojošā golfa kausa izspēli (18 bedrīšu STROKE formātā) un "Kalnozolu" čempionāta iknedēļas turnīru noslēdzošo posmu.
Piedalījās 27 spēlētāji gan no Madonas novada, gan Gulbenes, Valmiera, Ogres, Rīgas un pat ASV.
Pēc ceļojošā kausa izspēles sekoja pusdienas. Lietus, kuru sinoptiķi tik ļoti solīja un mēs tik ļoti nevēlējāmies sagaidīt, nolija tikai pusdienu pārtraukumā.
Ieturējuši gardu maltīti un uzkrājuši jaunus spēkus, turpinājām ar komercturnīru. Viena no svarīgākajām dienas daļām bija apbalvošana.
Apbalvošanā ar savu klātbūtni visus pagodināja Madonas novada pašvaldības priekšsēdētājs Agris Lungevičs. Viņam biedrības pārstāvji pasniedza pateicības rakstu Madonas novada pašvaldībai par atbalstu pļavu golfa laukumam 2023. gada sezonā.
Apbalvošanu sākām ar "Kaln-ozolu" čempionāta iknedēļas turnīru. 1. vietā – Mārtiņš Jansons, 2. vietā – Raivo Aizstrauts, 3. vietā – Iveta Lopatko.
Turpinājumā paziņoja vietu sadalījumu "Kalnozolu" čempionāta gada kopvērtējumā. Uzvarētājs – Ingus Skrinda, attiecīgi otrajā un trešajā vietā – Raimonds Aizstrauts un Raivo Aizstrauts.
Pasākumu noslēdzām ar "ARA Kalnozols" ceļojošā golfa kausa izspēles veiksmīgāko apbalvošanu. Pirmajā vietā un ceļojošā kausa (uz gadu) ieguvējs ir Mārtiņš Jansons (78 sitieni), otrajā vietā (ar viena sitiena starpību) – Iveta Lopatko (79 sitieni), trešajā vietā – pagājušā gada uzvarētājs Raivo Aizstrauts (83 sitieni).
Pēc apbalvošanas visi, kuri vēlējās, varēja piedalīties īpašā 6 bedrīšu mačā – biedrības vadības sarūpēta velosipēda izspēlē. Piedalījās 10 spēlētāji, no kuriem precīzākais un mazāk sitienus veikušais bija Aigars Griņjo. Saņemot balvu, Aigars atklāja, ka ir ļoti priecīgs par to, taču dienas laikā viņam ir tapis zināms par kādu aktīvu un golfu mīlošu ģimeni, kuri katru PGL "Kalnozoli" turnīru apmeklē pilnā sastāvā un arī mazie kediji (golfa spēlētāja asistenti) vienmēr pacietīgi dodas līdzi mammai un tētim apli pēc apļa, tāpēc viņš, ne mirkli nešauboties, velosipēdu nodeva viņu rokās.
Paldies par atbalstu, kopā būšanu un līdzi jušanu visas sezonas garumā aktīvākajiem spēlētājiem (Ingum, Kristīnei, Mārtiņam, Jānim, Mārim), kā arī daudziem citiem mūsu domubiedriem un draugiem.
Uz tikšanos jaunajā sezonā 2024. gada maijā jau kuplākā skaitā!
10.10.2023.