Septembra nogalē sākās kārtējā Latvijas čempionāta florbolā sezona. Madonas novadu tajā pārstāv divas komandas – FK „Madona", kas spēlē 1. līgas Vidzemes zonā, bet 2. līgas Latgales zonā – FK „Kalsnava".
Pērn FK „Madona" spēlēja čempionāta Virslīgā, un, kaut arī sezonas noslēgumā ieņemtā 11. vieta 14 komandu konkurencē saglabāja tiesības arī šosezon cīnīties spēcīgāko sabiedrībā, klubs izšķīrās par labu spēlēšanai līgu zemāk.
Pirmā spēle madoniešiem bija savās mājās – Madonas sporta centrā – pret komandu „Saulkalne", kuras rindās pulcējušies galvenokārt Rīgas florbolisti. Sezonas pirmo spēli madonieši aizvadīja lieliski un savu skatītāju klātbūtnē pārspēja „Saulkalni" ar rezultātu 10 : 4.
Ar četriem gūtiem vārtiem spēlē izcēlās Edgars Zass, kam arī pelnīta labākā mājinieku spēlētāja balva. Pa trim rezultativitātes punktiem (2 + 1) komandas kapteiņa Edgara Gailuma un Didža Dumberga (1 + 2) kontā, bet pa diviem punktiem guva Matīss Budovskis (2 + 0), Reinis Zdanovskis (1 + 1) un Arvis Kreicbergs (1 + 1).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.10.2014.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AIGARA KREICBERGA foto