Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Sezonu uzsāk ar mainīgām sekmēm

Redakcija

Autors • 15.10.2014.

Sezonu uzsāk ar mainīgām sekmēm
Burtu lielums

Septembra nogalē sākās kārtējā Latvijas čempionāta florbolā sezona. Madonas novadu tajā pārstāv divas komandas – FK „Madona", kas spēlē 1. līgas Vid­zemes zonā, bet 2. līgas Latgales zonā – FK „Kalsnava".

Pērn FK „Madona" spēlēja čempionāta Virslīgā, un, kaut arī sezonas noslēgumā ieņemtā 11. vieta 14 komandu konkurencē saglabāja tiesības arī šosezon cīnīties spēcīgāko sabiedrībā, klubs izšķīrās par labu spēlēšanai līgu zemāk.
Pirmā spēle madoniešiem bija savās mājās – Madonas sporta centrā – pret komandu „Saulkalne", kuras rindās pulcējušies galvenokārt Rīgas florbolisti. Sezonas pirmo spēli madonieši aizvadīja lieliski un savu skatītāju klātbūtnē pārspēja „Saulkalni" ar rezultātu 10 : 4.
Ar četriem gūtiem vārtiem spēlē izcēlās Edgars Zass, kam arī pelnīta labākā mājinieku spēlētāja balva. Pa trim rezultativitātes punktiem (2 + 1) komandas kapteiņa Edgara Gailuma un Didža Dumberga (1 + 2) kontā, bet pa diviem pun­ktiem guva Matīss Budovskis (2 + 0), Reinis Zdanovskis (1 + 1) un Arvis Kreicbergs (1 + 1).

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.10.2014.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

AIGARA KREICBERGA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px