Ar divām uzvarām Latvijas Nacionālās līgas 2. divīzijas čempionāta volejbolā vīriešu komandām jauno sezonu uzsākusi volejbola komanda „Madona".
Sezonas atklāšanas spēlē Madonas sporta centrā ar rezultātu 3 : 0 (25 : 21; 25 : 17; 25 : 15) tika uzvarēti Jēkabpils „Juniori". Pirms spēles skanēja Latvijas valsts himna, jaunās sezonas svētku uzrunā volejbolistus un komandu līdzjutējus sveica Madonas novada pašvaldības sporta darba organizators Māris Gailums.
Čempionāta otro spēli mūsu komanda aizvadīja Jūrmalā, kur tikās ar VK „Jūrmala" komandu, kas pirmo sezonu spēlē Nacionālās līgas 2. divīzijā. Šajā spēlē mūsu komandā labākais spēlētājs bija Edmunds Malta, kas veiksmīgi darbojās spēlē pie tīkla, rezultatīvi servēja Andris Seržāns un Gatis Līcītis, un pārliecinoša Madonas komandas uzvara ar rezultātu 3 : 0 (25 : 16; 25 : 14; 25 : 21).
Pēc divām spēlēm Madonas komanda ir ieguvusi 6 punktus un turnīra tabulā atrodas pirmajā vietā. Otrajā vietā ar 6 punktiem, bet sliktāku uzvarēto un zaudēto setu attiecību – VK „Valka", trešajā vietā ar 5 punktiem – VK „Balvi".
Lai noturētu čempionāta līderu pozīcijas, Madonas komandai vajadzēs krietni uzlabot savu sniegumu, jo 18. oktobrī pulksten 15 Madonas sporta centrā mūsu komandas pretinieks būs „RVS/Pērkons" komanda no Rīgas, kas pagājušajā čempionātā izcīnīja augsto ceturto vietu. Šī spēle solās būt interesanta ar izmaiņām mūsu komandas taktikā, jo spēlē nepiedalīsies komandas „libero" spēlētāji (tulkojumā – brīvie aizsardzības spēlētāji) Dzintars Šķēls un Raitis Zukuls.
Tāpat kā iepriekšējās spēlēs mums ļoti palīdzēs komandas daudzo līdzjutēju atbalsts!