Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

“Sezona izdevās labāka nekā cerēts”

Redakcija

Autors • 31.10.2022.

“Sezona izdevās labāka nekā cerēts”
Burtu lielums

saka motošosejas sportists Normunds Kazušs, stāstot, ka aizvadīta izcila sportiskā sezona. Visi posmi nobraukti līdz finišam bez liekiem un nevajadzīgiem piedzīvojumiem.

– Sezonas sākumā cerēju tikt vismaz piektajā vietā, bet rezultāts sanāca daudz labāks – otrā vieta. Vislabāk atmiņā palika otrais un trešais posms, kuros bija lieliska cīņa ar Ģirtu Feldbergu par otro vietu, – stāsta Normunds Kazušs.
Gaidot nākamo sezonu, sportists veic nelielu ieskatu teicami aizvadītajā sezonā: – Pavisam notika 4 čempionāti C600 klasē, kuros veiksmīgi visi posmi nobraukti līdz finišam un arī sanāca ievērojami uzlabot savus personīgos apļa laikus. Baltijas čempionātā – 2. vieta; Latvijas čempionātā – 2. vieta; Igaunijas čempionātā – 1. vieta; BMA čempionātā – 1. vieta.
Viņš turpina: – Nākamajai sezonai, domāju, mērķi paliks tādi paši kā šosezon, bet tad jau manīs, kā būs un kā sanāks. Protams, nedrīkst atslābināties un jāturpina uzturēt sevi fiziskajā formā, jo pēc šīs sezonas sapratu, ka no tā ir ļoti atkarīgs arī rezultāts trasē.
Atceros, kad pirmo reizi iebraucu trasē, sajūtas bija ļoti dīvainas, tuvojoties pagriezienam, galvā skrēja domas – ko darīt, kā darīt un cik ātri, bet jau tad es sajutu, ka tas ir domāts man. Jau pēc aizvadītām divām sezonām, uzklausot pamācības un ieklausoties draugu ieteikumos, esmu ļoti labi attīstījis savas iemaņas un strauji progresējis.
Jaunajiem motošosejas braucējiem mans ieteikums būtu tāds – ja jūti, ka tas ir priekš tevis un tev tas patīk, tad, neskatoties uz neveiksmēm, kuras gadās, nekad nepadodies, un rezultāts tevi pārsteigs.
Ģimenē esmu pirmais, kurš ir uzsācis motobraukšanu. Ikdienā cenšos ar motociklu nebraukāt, jo ir ļoti daudz autovadītāju, kuri neskatās, kas notiek uz ceļa, un brauc tā, it kā būtu vienīgie ceļu satiksmes dalībnieki.
Brīžos, kad nebraucu motošosejā, cenšos pavadīt laiku kopā ar ģimeni, nedaudz atpūsties pie dabas spiningojot un, ja sanāk, ziemas periodā iesaistīties kādā autosporta pasākumā.
Sezonas noslēgumā Normunds Kazušs pateicas savai ģimenei, kas vienmēr bija līdzās un atbalstīja, kā arī visiem, kuri sniedza atbalstu un palīdzēja sezonas laikā. Paldies Madonas novada pašvaldībai, SIA "Timber ART", uzņēmumiem "Busu serviss", "Šrots Madona", SIA "Studija Grafs", Aivim Fiņķim –
par fizisko sagatavotību, Jurim Zippedam, Jurim Apinim, Gintam Apinim un Ģirtam Auziņam – par vērtīgajiem padomiem un palīdzību sezonas laikā.

Apkopoja MĀRIS GAILUMS

1.11.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px