Ducis dambretistu 22. oktobrī pulcējās Mārcienas kultūras namā uz pagasta atklātā dambretes čempionāta seriāla otro kārtu.
Pēc spraigās cīņās aizvadītām septiņām partijām noskaidrojās, ka par uzvarētāju kļuvis mājinieku līderis Gunvaldis Tarvids, ar labākiem papildrādītājiem apsteidzot sporta meistaru Valdi Masu (abiem 11 p. no 14). Divi punkti mazāk – liezērietim Uldim Maršānam un izcīnīta trešā vieta, atstājot ceturtajā pozīcijā sacensību tiesnesi dzelzavieti Jāzepu Juhneviču (8 p.). Līdzīgs sniegums bija liezērietim Elmāram Krampem, kā arī mājiniekiem Andrim Siliņam un Vasīlijam Kurovskim.
Dāmu konkurencē 6 punktu guvums uzreiz trim dalībniecēm: dzelzavietei Līgai Skudrai un Dinai Juhnevičai, kā arī liezērietei Valdai Kalniņai, kuras pēc papildrādītājiem ieņēma vietas šādā secībā. Pie 3 punktiem tika otra liezēriete Vineta Mikoviča, bet pirmās "ugunskristības" bija Dzelzavas pamatskolas 2. klases audzēknei Esterei Mizukai. Turpretī dambretes ātrspēlē pirmais finišēja Valdis Mass (12 p.), apsteidzot Jāzepu Juhneviču un Gunvaldi Tarvidu (abiem pa 11). Viņiem sekoja Līga Juhneviča, Uldis Maršāns, Elmārs Krampe, Vasīlijs Kurovskis un Andris Siliņš.
Seriāla trešā kārta ieplānota 5. novembrī pulksten 10.30 turpat, Mārcienas kultūras namā.