Madonas sporta halles pagalmā čalo un pulcējas aktīvākie piecdesmit Madonas seniori, lai piedalītos sportiskās aktivitātēs.
Ir 27. jūlija mazliet samākusies diena bez dedzinošās saules svelmes. Pensionāru biedrības vadītājs Dzintars Kozulis atklāj sporta spēles, vadītāja Tekla Reinika ziņo, ka viss vajadzīgais inventārs – šķīvīši, apļi, raketes, glāzītes, puzles ar Vijas Kārkliņas palīdzību ir sakārtotas sportiskajai dienai.
Vispirms iesildīšanās "Stacijās", kur notiek dažādi vingrojumi, tad deja aplī "Vilcieniņš".
Dalībnieki sadalās pa divi, un var sākties savu spēku un varēšanas iespējas, katrā spēles etapā ir jābūt izdomai, arī spēkam. Visi ir veiksmīgi, bumbiņas ķer Velta, Ludmila, ar apļiem riņķo Skaidrīte, Anna, Zina, glāzītes savieno Regīna, Natālija, Anita, Beāte.
Pirmo reizi ļoti interesanta disciplīna, varētu padomāt, ka purinām segas, bet veiksmīgi jāpārmet bumbiņa otrā segā – dvielī. Tur fortūna klāt esoša Mārītei, Iritai un vēl daudzām dāmām.
Disciplīnu ir daudz, un ir ļoti piedomāts, lai visiem būtu interesanti un pa spēkam, ar florbolu veiksmes metieni Amālijai, Silvijai, Vijai. Rokas nevienam nedreb, uzvar draudzība, cīņas spars.
Nobeigumā vēl rotaļa "Maza, maza ābelīte", deja ar kustībām "Koku stādīšana" un masāža.
Kā visās kārtīgās sporta spēlēs zaudētāju nebija, visiem medaļas ar Marijas un Dzintara izdomu.
Aktivitāšu dalībnieki ļoti apmierināti, liela pateicība visiem senioriem par atsaucību, paldies Teklai un Vijai, paldies saimniecības vadītājai Aidai, kā arī pilsētas vadībai par telpām, sporta halles saimniekiem par inventāra nomu.
– Veltījām laiku veselībai, kas ir liels dzīves dārgums. Daudz smējāmies, jo labi smiekli ir veselības pazīme, – tā visu raksturoja Marita.
15.08.2023.