Latvijas vadošajai biatlonistei Baibai Bendikai "Covid-19" tests beidzot bijis negatīvs, kas viņai ļauj piedalīties Pasaules kausa trešajā posmā Hohfilcenē, Austrijā.
Hohfilcenē jau atrodas Andrejs Rastorgujevs un Roberts Slotiņš, uz turieni dodas arī Edgars Mise (Madona), Sanita Buliņa un treneris Valdis Bērziņš. Viņiem testi Latvijā bija negatīvi. Savukārt trešdien uz Austriju lidos Aleksandrs Patrijuks, kam arī izstrādājušās antivielas un pārbaudes bijušas negatīvas. Pirmajos divos Pasaules kausa posmos Latvijas komandā bez A. Rastorgujeva un R. Slotiņa debitēja Annija Keita Sabule, juniori Rūdis Balodis, Renārs Birkentāls, Kirils Matjuhins un Ieva Pūce (Madona). Izlases galvenā trenera pienākumus uzņēmās Intars Berkulis.
09.12.2020.