Sporta centra "Samuraji" sportisti uzsāka sacensību sezonu, izcīnot dažāda kaluma medaļas Maskavā.
No 13. līdz 15. septembrim Maskavā (Krievijā) norisinājās starptautiskas sacensības „World Karate Peace Cup". Pēc organizatoru sniegtās informācijas, sacensībās piedalījās vairāk nekā 1000 dalībnieku. Sporta centra "Samuraji" sportisti startēja otrajā sacensību dienā. Neraugoties uz to, ka bija ieradušies gandrīz visi spēcīgākie sportisti no lielās Krievijas, mūsējiem izdevās cīņās uz tatami, kur sevi parādījām no labākās puses. Savā vecuma un svara kategorijā trešo vietu izcīnīja Dagnis Lībors un Arta Paliļonīte, otro vietu ieguva Niks Dieriņš un Kristīne Vīča, pirmajā vietā pārliecinoši ierindojās Jānis Mūrmanis.
ROLANDS DRUŽOKS,
treneris
AUTORA foto