Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Sākusies sezona pajūgu braucējiem

ZANE BIKOVSKA

Autors • 13.07.2020.

Burtu lielums

Pēc lielā aizlieguma laika ir atsākušās sacensības pajūgu braukšanā, kuras braucēji gaidījuši ar lielu nepacietību jau kopš aprīļa mēneša.

Viena Latvijas ekipāža devās uz Igauniju, Raplas apriņķi, kur 7. jūlijā norisinājās vienas dienas sacensības manēžas braukšanas un kombinētā maratona disciplīnās "Raplamaa Rakend 2020", bet citi devās uz Liepājas pusi, kur no 5. līdz 7. jūlijam notika trīs dienu sacensības "Priekules novada kauss 2020" (manēžas braukšana, maratons un konusu braukšana).
Priekules sacensībās puse no dalībniekiem bija jaunie braucēji un bērni, kas viesa cerību, ka pajūgu braukšana attīstās un interesē arī jaunākos sportistus. Ļoti pārliecinoši startēja dalībnieces, kas piedalījās bērnu kategorijā – Karlīna Kvitka ar Mimi no biedrības JSK "Atēna" un Karlīna Monika Ulme ar Indigo no kluba "Laimes zeme".

14.07.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px