Pēc lielā aizlieguma laika ir atsākušās sacensības pajūgu braukšanā, kuras braucēji gaidījuši ar lielu nepacietību jau kopš aprīļa mēneša.
Viena Latvijas ekipāža devās uz Igauniju, Raplas apriņķi, kur 7. jūlijā norisinājās vienas dienas sacensības manēžas braukšanas un kombinētā maratona disciplīnās "Raplamaa Rakend 2020", bet citi devās uz Liepājas pusi, kur no 5. līdz 7. jūlijam notika trīs dienu sacensības "Priekules novada kauss 2020" (manēžas braukšana, maratons un konusu braukšana).
Priekules sacensībās puse no dalībniekiem bija jaunie braucēji un bērni, kas viesa cerību, ka pajūgu braukšana attīstās un interesē arī jaunākos sportistus. Ļoti pārliecinoši startēja dalībnieces, kas piedalījās bērnu kategorijā – Karlīna Kvitka ar Mimi no biedrības JSK "Atēna" un Karlīna Monika Ulme ar Indigo no kluba "Laimes zeme".
14.07.2020.