Volejbola sezona sākusies ar Latvijas jaunatnes kausa izcīņu. Tajā piedalās trīs Madonas BJSS meiteņu komandas.
Pirmās spēles iesāka U-16 grupas meitenes 7. un 8. oktobrī Madonā. Piedzīvoti trīs zaudējumi pret Daugavpils, Zvejniekciema/Ādažu komandu (0 : 3), pret Liepājas komandu (1 : 3; 1. sets tika zaudēts no rezultāta 23 : 20). Madonas komandai sāk veidoties spēles stils, jādomā par spēles kvalitātes uzlabošanu un komandas saliedētību. U-16 komandā spēlēja: A. Greidiņa, A. Aizpuriete, S. Romule, I. Kalupniece, S. Pudule, J. Patašņika, D. Dzelzkalēja, D. Toča.
22. oktobrī uz Kuldīgu devās Madonas BJSS U-13 komandas meitenes (iepriekšējā gada bronzas medaļu ieguvējas Latvijas jaunatnes čempionātā). Uzvarēta spēle pret "Līvāniem" (3 : 1), pret "Kuldīgu" (4 : 0), zaudēts spēlē pret Rīgas VS (0 : 4). Tika izcīnīta 2. vieta, kas komandai nozīmē 19. un 20. novembrī spēlēt finālā un sacensties par kausu. Komandā spēlēja: J. Bērziņa, A. Romule, L. Škutāne, K. Reiņikova, M. Rudzīte, Z. Kuldperka, K. Ričagova, T. Kanča, L. Riekstiņa, G. Līcīte. Meitenēm jāmācās noticēt saviem spēkiem, ka var spēlēt veiksmīgi pret Rīgas vienaudzēm.
28. un 29. oktobrī Daugavpilī spēles aizvadīja U-14 jaunietes. Četru spēļu rezultātā Madonas komanda zaudēja Latvijas jaunatnes čempionēm no Daugavpils (0 : 2) un Cēsu komandai (0 : 2), bet uzvarēja "Tukumu" un "Preiļus" (2 : 0). Komandā pārsvarā spēlēja U-13 grupas meitenes, kurām tās bija pirmās oficiālās sacensības uz lielā laukuma –
6 : 6, pievienojās M. Dzilna un F. Trokša no U-14 komandas. Decembra sākumā komandai ir jāspēlē par 7. vietu. Volejbolistēm jākrāj pieredze, lai saprastu spēles situāciju uz lielā laukuma.
Uz volejbola treniņiem tiek gaidītas 2005.-2006. gadā dzimušas meitenes.
01.11.2017.