21. septembrī vairāk nekā desmit Latvijas pilsētās notika Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) 22. sezonas čempionāta pirmās spēles.
Jaunas puišu komandas pirmajā divīzijā, vairāk skaitļu, cita kārtība U-19 grupā, pārmaiņas otrajā divīzijā, vairāk komandu pašās jaunākajās grupās – tas jaunākais šosezon.
2013./2014. gada sezonā puiši Latvijas čempionus noskaidros septiņās vecuma grupās (no U-12 līdz U-19). Pašiem jaunākajiem (2003. g. dz.) rīkosim īpašu turnīru – minikausa izcīņu, kas risināsies četros posmos skolēnu brīvdienās.
Šajā sezonā LJBL čempionātam pieteikušās 334 komandas. Salīdzinot ar pagājušo sezonu, komandu skaits samazinājies par septiņām. Mazāk dalībnieku būs vecākajās grupās, toties priecē tas, ka būs vairāk komandu un spēlētāju jaunākajās grupās. Trīs gadus rīkotie turnīri U-10 un U-11 grupā jau dod savu efektu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.10.2013.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris