Šosestdien, 3. decembrī, Madonas sporta centrā no pulksten 8.30 sāksies basketbola turnīrs vīriešiem un jauniešiem "Kuršu kauss 2016".
Sacensības organizē Madonas novada pašvaldība, Madonas BJSS sadarbībā ar BK "Madona". Kā ziņo turnīra organizētājs Māris Gailums, pieteikušās astoņas komandas. Spēles ilgs līdz pat gada nogalei – 30. decembrim, kad tiks noskaidrotas spēcīgākās basketbola komandas. Sacensību galvenais tiesnesis – Agnis Beķeris.
1.-3. vietas ieguvējas komandas saņems kausus un medaļas, turnīra labākie spēlētāji –
piemiņas balvas.
30.11.2016.