No 2. līdz 11. jūnijam Madonā, sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils", norisinās starptautiskā biatlona attīstības nometne, kurā trenējas Baltijas valstu jaunie sportisti, bet nometni vada treneris no Zviedrijas Kari Korpela.
Pēc 2013./2014. gada rezultātiem IBU attīstības nometnei Madonā no Latvijas izvirzīti: Regīna Rudzīte, Nora Osīte, Annija Sabule, Patrīcija Eiduka, Linards Zēmelis, Vladislavs Ņedaivodins, Ingus Deksnis, Pāvels Pancerko, Jānis Šņoriņš, Ralfs Eiduks, treneri – Valdis Bērziņš, Sergejs Sverčkovs.
Paralēli šai nometnei "Smeceres silā" notiek arī Madonas BJSS audzēkņu dienas treniņnometne, kurā piedalās 16 jaunie biatlonisti. Nometnes vadītāja Aira Bērziņa pastāstīja: – Mūsu mērķis ir sagatavoties pirmajām sacensībām, kas notiks 7. jūnijā Priekuļos, un galvenā uzmanība ir veltīta šaušanas meistarībai. Pēc sarunām ar IBU nometnes vadību vienojāmies, ka darbosimies paralēli, varbūt savstarpēji ko iemācīsimies.
Autore: IVETA ŠMUGĀ