No 12. līdz 16. jūlijam dienas nometnē jaunajai sezonai sāka gatavoties Madonas BJSS basketbolisti.
Pirmajā nedēļā vairākas reizes dienā trenējās 2013., 2014. un 2015. gadā dzimušie basketbolisti, otrajā nedēļā – no 19. līdz 23. jūlijam – nometnē trenējās 2008. un 2009. gadā dzimušie jaunieši, bet šonedēļ – no 26. līdz 30. jūlijam – uz pirmo nometni ieradīsies 2006. un 2007. gadā dzimušie jaunieši.
No 2. augusta ik nedēļu tāpat visi turpinās trenēties, mūsu darbs turpināsies katru nedēļas līdz pat septembrim.
Esam apmierināti ar mūsu pilsētā radītajiem apstākļiem sportam un atpūtai – ir Priežu kalna parks, Priežu kalna basketbola laukumi, karjera ezera volejbola laukumi, iespējama pelde karjera ezerā vai Rāceņu ezerā. Pēc vienošanās ir pieejams ģimnāzijas sporta laukums, protams, atļauti arī iekštelpu treniņi Madonas pilsētas sporta centrā. Tie, kas grib trenēties, tie arī ir klāt un cītīgi strādā.
Ļoti liels prieks starpsezonā sastapt bijušos Madonas BJSS basketbola nodaļas audzēkņus, kuri izmanto iespēju apciemot savējos un arī patrenēties Madonas sporta centrā. Īpašs prieks bija sastapt un novēlēt veiksmi jaunajā sezonā Ingum Jakovičam, gaidām pie mums ciemos Zigmāru Raimo un citus. Liels paldies arī Kristai Kupčai par ieguldīto darbu un veltīto uzmanību basketbolistiem nometņu laikā jau vairākus gadus!
Veiksmi jaunajā sezonā!
Paldies vecākiem un jauniešiem par darbu nometnēs un cītīgu dalību 3 × 3 basketbola sacensībās Madonā un citās pilsētās, kas mūs padara stiprākus ne tikai basketbolā, bet arī dažādās citās dzīves jomās.
AGNIS BEĶERIS
28.07.2021.