23. un 24. janvārī Igaunijā, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības un piesardzības nosacījumus, norisināsies Baltijas kausa izcīņa biatlonā.
Uz sacensībām, kas norisināsies Hanjā, dosies arī Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas biatlonistes Līva Šahno un Madara Veckalniņa.
6. un 7. februārī paredzētas Baltijas kausa izcīņas sacensības sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils", bet to rīkošanu ietekmē ārkārtējās situācijas nosacījumi.
19.01.2021.