15. augustā Pļaviņās, slēpošanas un biatlona bāzē „Jankas", notika Latvijas kausa izcīņas sacensības vasaras biatlonā jaunākajai (D) grupai.
Sacensībās piedalījās biatlonisti (2001. gadā dzimušie un jaunāki) no Alūksnes, Daugavpils, Aizkraukles, Talsiem, Cēsīm un Madonas.
Zēni un meitenes sacentās, šaujot ar pneimatisko šauteni no atbalsta divas reizes pa piecām patronām, un skriešus veica 1,4 km garu distanci.
No zēniem – 3. vieta un kauss Anrijam Pušņakovam, meitenēm 1. vietā – Līva Šahno, bet 2. vietā – Elizabete Paura.
Kausi sadalīti, visi gandarīti par labiem rezultātiem. Pļaviņu pilsētas dome katram dalībniekam bija sarūpējusi diplomu par piedalīšanos sacensībās.
Vasaras sacensības noslēgušās, bet treniņu darbs turpinās. Madonas BJSS biatlona treneri – Aira Bērziņa, Arnis Šmugais un Artūrs Andersons – aicina jaunus audzēkņus – nākamos biatlonistus – uz pirmo tikšanos 4. septembrī pulksten 15 vai pulksten 17 sporta un atpūtas bāzē „Smeceres sils". Visi laipni gaidīti!
Autore: AIRA BĒRZIŅA,
Madonas BJSS
biatlona nodaļas vadītāja