Turpinot sporta halles dambretes seriāla šā gada otro kārtu, dambretes pulciņa vadītājs Māris Bārbals, kā arī sacensību tiesnesis Jāzeps Juhnevičs pulcēja dambretistus sacensību telpā, un cīņa notika.
Bez zaudējuma spēles aizvadīja saikavietis Mārtiņš Šulmanis un ar desmit kārtās iegūtajiem 22 punktiem kļuva par uzvarētāju. Pa divām neveiksmēm piedzīvoja madoniete Ilze Priedīte (20 p.) un liezērietis Elmārs Krampe (18 p.). Ar ceturto vietu samierinājās madoniete Aina Ivanova (15 p.). Vietas sešniekā vēl diviem madoniešiem – Dzintaram Litenam un Adrianam Romanovskim.
Seriāla nākamā kārta jau rīt – 4. februārī. Bet uz savu pusatklāto pagasta individuālo čempionātu visus Madonas novada (gan tikai) dambretistus ielūdz liezērieši savā pamatskolā sestdien, 7. februārī, pulksten 10.