21. septembrī sporta un atpūtas bāzē „Smeceres sils" notika Madonas BJSS sacensības vasaras biatlonā, kur sacentās 1999. gadā dzimušie un jaunāki nākamie biatlonisti.
Sacensībās piedalījās gandrīz piecdesmit censoņu no Cēsīm, Alūksnes, Pļaviņām un Madonas. Tās notika trijos veidos. Paši mazākie, kuri vēl nav samācījušies šaut, distanci veica skriešus. Nākamā grupa jau skrēja krosu un šāva, bet lielākie distancē devās ar rolleriem un šāva.
Skriešanā ātrākie bija Adrians Danovskis un Samanta Sčucka. E grupā pie medaļām tika 1. vietas ieguvēja Līva Šahno, 2. vietā – Tomass Aizstrauts. D grupā Madonas BJSS audzēkņiem – divas 2. vietas, kur sudraba medaļu pasniedza Kimai Krūmiņai un Anrijam Pušņakovam.
Vecākajā (C) grupā meitenēm 3. vietā – Dana Nagle.
Sacensības aizvadītas, un biatlonistu vasaras sezona tuvojas noslēgumam. Vēlu sportistiem veiksmi!
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.10.2013.
Autore: AIRA BĒRZIŅA,
Madonas BJSS biatlona trenere
AGRA VECKALNIŅA foto