Svētdien, 22. augustā, Madonā notika LSVS 58. sporta spēles riteņbraukšanā, kurās viskuplāk pārstāvētais (17 dalībnieku) bija tieši Madonas novads.
Madoniešu mērķis savās mājās, protams, bija ne tikai piedalīties, bet uzvarēt, kā tas bijis iepriekšējos gados, kas diemžēl šoreiz neizdevās.
Madonas novadā palika sešas zelta, septiņas sudraba un viena bronzas medaļa, un Madonas novada komanda kopvērtējumā izcīnīja godpilno trešo vietu.
Solo braucienā savā vecuma grupā uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Dace Saulīte, Dzidra Širve. Sudraba medaļas kaklā kāra Laimonis Kļaviņš, Kristīne Balanas un Roberts Reiniks.
Krosa braucienā savā vecuma grupā triumfēja Ainārs Žebers, Dace Saulīte, Dzidra Širve un Roberts Reiniks, otro vietu izcīnīja Raitis Zuļģis, Māris Kalve un Juris Zilveris, bet pie bronzas tika Aija Vīgnere.
Paldies par startiem arī Pēterim Eriņam, Jānim Sokolovam, Leonam Seškenam, Jurim Jermacānam, Jānim Purniņam, Dairim Maderniekam.
Novada sporta veterāni sporta spēļu finālsacensības vieglatlētikā aizvadīs Cēsīs. Lai ātrs skrejceļš, sekmīgi metieni un grūdieni, tāli un augsti lēcieni!
D. SILA
31.08.2021.