Pagājušās nedēļas sākumā Latvijā no Milānas—Kortīnas 2026 ziemas olimpiskajām spēlēm atgriezās Latvijas olimpieši, tostarp Madonas sportisti un treneri.
23. un 24. februārī Rīgas lidostā uz olimpiešu sagaidīšanu bija ieradies arī Madonas novada pašvaldības galvenais speciālists sporta jomā Māris Gailums, kā arī mārketinga un komunikāciju speciāliste Laura Krūmiņa.
Īpaši tika sagaidīta Latvijas kamaniņu sporta izlase un skeletonisti. Tika sveikta sudraba medaļas ieguvēja Elīna Ieva Bota, kā arī bronzas medaļnieks šorttrekā Roberts Krūzbergs, pavadošie treneri un apkalpojošais personāls.
24. februārī Rīgas lidostā sagaidīja arī biatlonistus, kuru vidū – Latvijas biatlona izlases sportists Edgars Mise un sieviešu biatlona izlases trenere, madoniete Agnese Caune.
Sportistus sagaidot lidostā, Madonas novada pašvaldības pārstāvji uzdāvināja konfekšu pušķus.
Foto – LAURA KRŪMIŅA
03.03.2026.