Ar starptautiskajām sacensībām Ungārijā "Budapest Open 2017", kas norisinājās no 16. līdz 17. septembrim, sporta centra "Samuraji" audzēkņi rezultatīvi uzsākuši jauno sezonu.
Sacensībās sapulcējās 1081 dalībnieks no 30 valstīm. No Madonas aizbrauca četri sportisti. Šajās sacensībās trešo vietu ieguva Kristīne Vīča, bet piekto vietu – Armands Audže.
24. septembrī Daugavpilī notika Latvijas karatē čempionāts. Sporta centra "Samuraji" sportisti izcīnīja sešas zelta, divas sudraba un astoņas bronzas medaļas. No Madonas grupas savās vecuma kategorijās pirmo vietu izcīnīja Rainers Ramanis, Jūlija Smirnova, Dāvis Palieks, Kristīne Vīča (Cesvaine); otro vietu – Tīna Vogina un Ivo Volčoks; trešo vietu – Mārcis Matīss (Cesvaine), Kristaps Soms, Pēteris Brants, Evelīna Bišuka, Niks Dieriņš, Armands Audže.
No 6. līdz 8. oktobrim Berlīnē norisinājās lielākais Vācijas jauniešu karatē turnīrs "Banzai cup 2017", kur pulcējās 1159 dalībnieki no 30 valstīm. Pirmo vietu izcīnīja Rainers Ramanis, trešo vietu – Jūlija Smirnova, Kristīne Vīča (Cesvaine), Niks Dieriņš. Piektā vieta – Armandam Audžem un Rinaldam Bogdanovam.
Vēl pie sasniegumiem atzīmējams notikums ir septiņu sporta centra "Samuraji" audzēkņu iekļaušana nacionālajā izlasē, kura dosies uz pasaules karatē čempionātu.
Šobrīd nopietni gatavojamies galvenajam sezonas startam – pasaules karatē čempionātam, kas norisināsies no 25. līdz 29. oktobrim Spānijā, Tenerifē, un Eiropas karatē čempionātam, kas paredzēts no 2. līdz 4. februārim Krievijā, Sočos.
Paldies Madonas un Cesvaines novada pašvaldībām par piešķirto finansiālo atbalstu braucienam uz pasaules čempionātu.
18.10.2017.