Madonas novada bērnu un jauniešu čempionāta 64 lauciņu dambretē pirmais posms iesākās 8. oktobrī.
Uz pirmo dambretes spēles kārtu Madonas pilsētas sporta centra konferenču zālē ieradās 72 dalībnieki – 28 meitenes un 44 zēni.
Iesācēju vecuma grupā sacentās 24 dalībnieki (7 meitenes un 17 zēni). Meitenēm 1. un 3. vieta tika liezērietēm Luīzei Ullai Zelčai un Madarai Prodniecei, 2. vieta – bērzaunietei Jolantai Cīrulei. Zēniem 1. vieta – barkavietim Danielam Sondoram, 2. vieta – liezērietim Kristapam Dolbem, bet 3. – kalsnavietim Jānim Spailem.
Jaunākajā grupā sacentās 26 dalībnieki (11 meiteņu un 15 zēnu). Meitenēm 1. un 3. vieta – liezērietēm Sintijai Briedei un Terēzei Stepiņai, bet 2. vietā – dzelzaviete Dina Jūlija Juhneviča. Zēniem 1. vieta – dzelzavietim Kasparam Skudram, 2. vieta – liezērietim Jurim Mikovičam, bet 3. – Degumnieku spēlētājam Aleksam Kozulim.
Vidējā grupā kopā ar vecākās grupas pārstāvjiem sacentās 22 dalībnieki (10 meiteņu un 12 zēnu). Meitenēm 1. un 3. vieta – liezērietēm Signei Lāsmai Strazdiņai un Kristiānai Fridrihsonei, 2. vieta – barkavietei Diānai Točai. Zēniem vidējā grupā uzvarēja liezērietis Jevgēnijs Stepanovs, 2. un 3. vietā ierindojās attiecīgi barkavietis Kristiāns Mileiko un Madonas pilsētas 2. vidusskolas spēlētājs Andrians Romanovskis. Zēniem vecākajā grupā vislabāk veicās dzelzavietim Guntim Skudram, bet 2. vietā – Dairis Stvolkovs no Madonas pilsētas 2. vidusskolas.
Noslēgumā par godu sezonas atklāšanai visi dalībnieki tika uzcienāti ar svētku kliņģeri. Paldies Madonas novada pašvaldības sporta darba organizatoram Mārim Gailumam par pārsteigumu.
Nākamais dambretes turnīrs Madonas sporta centrā paredzēts 29. oktobrī pulksten 10. Pieteikties pa e-pastu [email protected]./